Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Kocina - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Raducki Folwark

Raducki Folwark(Kocina + 20 km)

110 000 zł1 216 m² 90,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w sprzedaży działkę położona w miejscowości Raducki Folwark, gmina Osjaków. Nieruchomość o powierzchni 1216mk. Dodatkowo na działce znajduję się budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Opiesin

Opiesin(Kocina + 24 km)

250 230 zł2 634 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż urokliwą działkę o powierzchni 2634 m 2 na Opiesinie Bliskość miasta Zduńska Wola to atut okolicy poza tym dookoła nowe zabudowy mieszkaniowe Działka o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Oleśnica

Oleśnica(Kocina + 24 km)

110 000 zł1 400 m² 78,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na przedmieściach dąbrowy tarnowskiej. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok.0,14ha, położona w miejscowości Oleśnica, w odległości ok.4,5km od.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 745 m² 52,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ligota Rybińska, gmina Międzybórz, powiat oleśnicki, województwo dolnośląskie Cena: 195 000,00 zł (52,07 zł/m2) do negocjacji! Powierzchnia: 0,3745 ha nieruchomość przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Przygodziczki

Przygodziczki(Kocina + 24 km)

799 000 zł90 000 m² 8,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mamy do sprzedania piękną i malowniczą działkę położoną w uroczej, cichej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Ta działka posiada wiele możliwości i jest atrakcyjna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Mauryców(Kocina + 24 km)

99 360 zł1 056 m² 94,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o powierzchni 1020 mkw lub 1056 mkw. Położone we wsi Mauryców, gmina Zelów, powiat bełchatowski. Działki są jedyne w swoim rodzaju, gdyż mieszczą się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Cisza

Cisza(Kocina + 24 km)

358 928 zł22 433 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Każda moja oferta jest wyjątkowa. Ta ze względu na lokalizację. Niecałe 10km od Bełchatowa w województwie łódzkim, powiat Bełchatów, gmina Kluki, mam do zaoferowania istną perełkę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bogumiłów

Bogumiłów(Kocina + 17 km)

279 360 zł1 010 m² 276,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1010 m , położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Bogumiłów-Kolonia (gmina Sieradz, województwo łódzkie). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Paprotnia

Paprotnia(Kocina + 18 km)

159 000 zł3 482 m² 45,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy działkę budowlaną w spokojnej okolicy w miejscowości Marżynek o powierzchni 3477 m 2 Teren cechuję się ciszą, spokojem bliskością lasów oraz nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana, ul. Wrzesińska

Marzenin(Kocina + 19 km)

165 000 zł9 500 m² 17,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno budowlana, o powierzchni 9500 m2- 0,95 ha. Lokalizacja: - marzenin ul. Wrzesińska - obok Zduńskiej Woli - do wjazdu na S8 4 minuty - do Łodzi 35-40 minut Parametry: - numer.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Kocina

Kocina,wielkopolskie

126 000 zł1 680 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w lesie. Wydane warunki zabudowy. 1680 m2 Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknie położonej działki w miejscowości Kocina gm. Sośnie. Numer działki 73/26. Grunt ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kocina

Kocina,wielkopolskie

124 920 zł3 123 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Kocina. Przedmiot sprzedaży obejmuje jedną z 8 działek o nr. ewidencyjnym 70/5 która stanowi teren oznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kocina

Kocina,wielkopolskie

1 006 880 zł25 172 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Kocina. Przedmiot sprzedaży obejmuje 8 działek o nr. ewidencyjnym 70/3, 70/4, 70/5, 70/6, 70/7, 70/8, 70/9.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij